Příběh loga

Bezva. Název máme. Křídla Duše.

A co teď?? Jaké logo. Co opravdu neumím, je kreslit. Rozeznat mého psa od kočky je nemožné. (A to nemám na mysli jógovou pozici kočky a psa, to fakt poznáte.)

Kdo v mém okolí umí kreslit?? A hlavně dostatečně rychle! No jasně, Andrejka!

Mladá maminka ke mně začala chodit na lekce, ještě než jsem otevřela Křídla. Hned při první relaxaci se jí spustily slzy. Pak jsem se dozvěla, že se potýká se zdravotními problémy.

 

Napsala jsem tedy Andrejce. Zadání bylo jasné – obrázek, který by vystihoval název. A máš úplně volnou ruku. 

Za pár hodin přišel obrázek. Motýl. Měl spoustu křídel a každé jinak barevné. Wauuu! Zamilovala jsem se na první pohled. 

Motýl je symbol duchovních myšlenek, lehkosti, radosti, svobody. Znovu jsem si prohlédla křídla. Ale… to jsou přece barvy čaker. 

Volám Andrejce: „Ten motýl je dokonalý! A dokonce ty barvy čaker, nádhera!“ Na druhé straně chvíle ticha. „Co jsou čakry??“ Začala jsem se smát. Tak to nebylo cílené a přesto dokonalé.

Vysvětlila jsem Andrejce v kostce, že čakry jsou energetická centra v těle a jaké mají barvy. A jen jsme je přehodily a trochu doladily odstíny.

Cítila jsem velkou vděčnost a logo mohlo jít k dalšímu kamarádovi, který ho převedl do grafické podoby. A zrovna jeho bratr vyrobil i reklamní desky.

Tohle logo pro mě navždy zůstane velkým dárkem. 

A vzpomínkou na úžasnou ženu s velkým srdcem. 

Za půl roku si Andrejka odletěla na druhý břeh.

Často, když vcházím do dveří Křídel, jí mávám tam nahoru.