Bára

Jmenuji se Bára, jsem maminka dvou dětí a miluji pohyb, hlavně ten v přírodě. Vystudovala jsem biochemii, ale pravou vášeň jsem objevila ve studiu pohybu lidského těla.

Pohyb mě provází už od dětství. I přesto mě na konci mého vysokoškolského studia ale souhra životních okolností a pohybových návyků dovedla do stavu konstantní bolesti zad a četných blokád na páteři, žebrech i velkých kloubech.

Snažila jsem se hledat cestu ven v ordinacích lékařů i fyzioterapeutů. Bohužel ale marně. Cítila jsem se „rozbitá“, zklamaná vlastním tělem. Naštěstí nemám v povaze se vzdávat, a tak jsem v roce 2012 začala hledat vlastní cestu.

Stala jsem se postupně cvičitelkou zdravotní TV, cvičitelkou jógy a trenérkou DNS. Mezitím jsem absolvovala nespočet dalších seminářů s rehabilitačním zaměřením (zdravá záda, funkční noha, fasciální fitness, automobilizace páteře a další) a stala jsem se také první českou lektorkou metody Restore Your Core®, která mě posunula o další mílový krok v před v poznání lidského těla, pohybu i práce s bolestí.

Mým posláním se stalo pomáhat klientům cítit se dobře a bezpečně ve svém těle a podporovat je na cestě k sebeuzdravení, protože tato cesta je otevřená každému z nás neustále. Naše těla jsou úžasná.

Kurzy:

certifikovaná lektorka Restore Your CoreⓇ
trenérka Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře
cvičitelka jógy pro zdravá záda
lektorka zdravotní tělesné výchovy

Kontaktoprsalova.bara@gmail.com, tel. 732 376 564 , fb B.moving – Bára Opršalová, lektorka pohybu pro ženy

web: https://www.bmoving.cz/
youtube: https://www.youtube.com/@b.moving

Povídání s Bárou si můžete poslechnout tady: